Imac
Ürün İadesi ve Değişimi Nasıl Yapabilirim?


Ürününüzden memnun kalmadıysanız;
14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri kolayca iade alıyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:
1) Hesabım>Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz siparişinizin ürün kartında iade etmek istiyorum butonuna tıklayın.
2) İade etmek istediğiniz ürünlerin adetlerini, iade nedeni, iade talebinizin ne olduğunu ve varsa ürün ile alakalı görseli yükledikten sonra ürününüz ile alakalı iletmek istediğiniz mesajınızı açıklama kısmına doldurarak iade isteği butonuna tıklayabilirsiniz.
3) Sitemizin vereceği iade kodunuz ve ürünün faturası ya da ürünün irsaliye formu ile ücretsiz kargo kodunu kullanarak ürünü aşağıdaki teknik servis adresimize gönderebilirsiniz.
ÖNEMLİ: İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.
4) Hesabım>Siparişlerim>İade İsteklerim sayfasından iade durumunu iade koduyla beraber takip edebilirsiniz.
0850 346 08 22 telefon numaralı TT Teknoloji Çağrı Merkezimi arayarak da iade hakkında destek alabilirsiniz.


İade Ürün Bedelini Ne Zaman Alabilirim?


Formun bize ulaşmasıyla beraber ürün bedel iade süreciniz başlayacak ve iade süresi ödeme şeklinize göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler bankanız tarafından ortalama 3-7 gün içinde, debit kart ile yapılan alışverişlerde iadeler ise bankanız tarafından ortalama 7-14 gün içinde hesabınıza aktarılmaktadır.
EFT/Havale ile yapılan alışverişlerde iadeler ortalama 3 gün içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır.


Genel İade Şartları Nelerdir?


TT Teknoloji olarak uygun fiyata ve her keseye göre kaliteli ürün sunmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize koşarken ulaşılabilir olup her türlü şikayetinize çözüm bulmak bizim görevimiz.
Bu nedenle iade işlemlerinizi kolay hale getirmek istiyoruz. İade sürecinde sizden beklediğimiz konular şöyle;
- 14 gün içinde TT Teknoloji Çağrı Merkezine sözlü ya da yazılı bildirim yapılmalıdır.
- Faturasız yapılan iadeler kabul edilmediğinden ürün/ürünler iade faturası ile birlikte Technofashion teknik servis adresine gönderilmelidir.
- Anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilen iadelerde kargo bedeli tarafımızca karşılanacağından iade edilecek ürün/ürünler anlaşmalı kargo firması ile gönderilmelidir.
- Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünler tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir.
- Eğer ürünün faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumunuzun düzenlemiş olduğu iade faturası veya iade irsaliyesini (ya da irsaliyeli fatura) iade ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
Yukarıdaki koşullar sağlandıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde ürün bedeli ödeme yapılan karta, ödeme şekline göre iade edilmek üzere ilgili bankaya iletilir. Taksitli alışverişlerde iade tutarı taksitli olarak gerçekleştirilecektir.
Ayıplı olan tüm ürünler iade edilebilir. Mazeretsiz iadeler ise alttaki ürünler için yapılamamaktadır:
- Mug ve termoslar, kulaklık ve kişisel bakım grubu ürün alımlarında ürün ayıplı değilse, paketi veya ambalajı açılmış ürünler sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmadığından iade alınmamaktadır.
- İade etmek istediğiniz ürünlerin bu koşulları karşılamaması durumunda iade onayı iptal edilerek Aras Kargo ile ürünleriniz alıcı ödemeli olarak tarafınıza gönderilecektir.